Ankiety i tabele

Tab.6. Dane kontaktowe do firm

Zestawienie ofert sieci dystrybucyjnej podzielone zostało na trzy oddzielne części. Pierwsza prezentowana w tabelach 1 i 2 obejmuje ogólny przegląd ofert związany z diodami dużej mocy. Zamieszczamy tam pytania o ogólnym charakterze pozwalające się zorientować w profilach poszczególnych firm oraz w ogólny sposób przyjrzeć się ofertom w zakresie diod.

Taki podział nie dostarcza pełnej informacji, gdyż w przypadku omawianych elementów różnice leżą niejednokrotnie w małych szczegółach. Dlatego zestawienie ogólne zostało uzupełniona o tabele 3 i 4 zawierające charakterystyczne dane dla wybranych diod znajdujących się w ofertach dostawców.

Opisane tam elementy w założeniach miały być tymi, na które warto zwrócić uwagę. Niekoniecznie chodziło nam o wersje o rekordowych osiągach, ale o takie, które cieszą się powodzeniem wśród klientów lub zdaniem dystrybutora charakteryzują się korzystnym stosunkiem parametrów do ceny.


Tab.7. Plan raportów „Elektronika” na najbliższe miesiące

Niestety nie byliśmy w stanie podać ich cen ani też obliczyć najbardziej interesującego współczynnika „cena za lumen”, gdyż w ankietach pole w tabeli z prośbą o jej podanie, było konsekwentnie przez firmy pomijane. Oczywiście redakcja odczytała te intencje w taki sposób, że na rynku diod LED dużej mocy zmiany zachodzą tak szybko, że te dane szybko by się zdezaktualizowały.

Robert Magdziak

Prezentacje firmowe

Polecane

Nowe produkty

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie