Vigo System kupuje system do produkcji warstw epitaksjalnych

Firma Vigo System zawarła umowę z niemieckim producentem - spółką Aixtron SE - dotyczącą dostawy systemu do produkcji epitaksjalnych warstw związków półprzewodnikowych III-V. Zgodnie z umową Aixtron dostarczy, zainstaluje i uruchomi urządzenie, a także przeprowadzi niezbędne szkolenie pracowników w zakresie jego użytkowania. Zamówienie firmy Vigo ma wartość 2,6 mln euro. Termin dostarczenia urządzenia określono na 20 maja 2019 r.

Posłuchaj
00:00

Spółka Vigo System kupuje system Aixtrona w ramach kontraktu zawartego z Włodzimierzem Strupińskim, dotyczącego produkcji epitaksjalnych warstw półprzewodnikowych w zakładzie w Ożarowie Mazowieckim. Na ten cel Vigo przeznaczy łącznie 20,5 mln zł euro.

Źródło: ISBnews

Powiązane treści
Vigo System zwiększa sprzedaż
VIGO System będzie producentem materiałów półprzewodnikowych
Vigo System informuje o dobrych wynikach osiągniętych w 2018 roku
Detektory podczerwieni dobrym biznesem - rekord sprzedaży Vigo System
Vigo System notuje rekord sprzedaży
Vigo System ma kolejne zamówienie koncernu Zodiac Aerospace
Firma Vigo System zdobyła środki na finansowanie clean roomu
Inkubator Vigo System ma pierwszy projekt
Nowe laboratorium MOCVD w VIGO System
Vigo System notuje duży wzrost przychodów
W biznesie stawiamy na produkcję własnych urządzeń oraz usługi projektowania i produkcji na zlecenie, mówi Bernard Jędrzejewski, prezes zarządu firmy Skalmex
Sprzedaż sprzętu do produkcji półprzewodników zmierza w kierunku rekordowego poziomu
Vigo System zwiększa sprzedaż
Vigo System liczy na poprawę wyników w kolejnych miesiącach
Rozmowa z Adamem Piotrowskim, prezesem firmy Vigo System
Vigo System rośnie jak na drożdżach
Vigo System rozwinie ofertę o nowe detektory oraz lasery VCSEL
Mocny koniec roku w Vigo System
Vigo uruchomi inkubator projektów technologicznych
Vigo System szykuje się do przebicia ubiegłorocznych wyników
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Mouser Electronics ukazuje rozwój i technologie robotów humanoidalnych w nowej odsłonie „Rise of the Robots”
Zasilanie
Cyfrowy paszport baterii od 2027 roku
Projektowanie i badania
Przyszli inżynierowie zmierzyli się z przemysłowym wyzwaniem. Wyłoniono zwycięzców konkursu MAiR
Pomiary
Nowa era monitorowania widma z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
PCB
Studenci TU Delft rozwijają elektronikę egzoszkieletu do samodzielnego chodzenia
Zasilanie
Od samochodów elektrycznych do serwerowni AI - jak innowacje 800 V redefiniują architekturę centrów danych
Zobacz więcej z tagiem: Produkcja elektroniki
Raporty
Kontraktowa produkcja elektroniki i usługi EMS
Targi zagraniczne
HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2026 (edycja jesienna)
Targi zagraniczne
EuMW 2026 - European Microwave Week

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów