Wsparcie techniczne

Podobnie jak w wielu innych specjalistycznych grupach produktów dla elektroniki, rola wsparcia technicznego i pomocy ze strony dostawcy, staje się z roku na rok coraz bardziej ważna, gdyż orientacja na rynku, w którym jest wiele produktów i producentów nie jest prosta. Nie jest też łatwo powiązać usterki jakościowe ze skutecznością zabezpieczeń i z takich przyczyn znaczenie wyboru dostawcy i tego, jaki poziom merytoryczny on reprezentuje, jest w czynnikiem bardzo istotnym.

Jaka jest aktualna koniunktura na rynku? #3
 
Ocena bieżącej koniunktury na rynku (w kwietniu 2022 r.) przez 90% pytanych została oceniona pozytywnie. Sprzedaż materiałów antystatycznych i ochronnych jest powiązana z ogólnym potencjałem sektora produkcji elektroniki z tym, realizowanymi inwestycjami oraz nowymi projektami. Dobry klimat tam panujący przenosi się na zamówienia, stąd dane na powyższym wykresie można traktować jako pewnego rodzaju barometr ogólnej koniunktury w branży elektroniki. Przy takim podejściu można podsumować, że sytuacja znakomitej większości przedsiębiorców jest niezła i wpływ wojny oraz gorszej logistyki na rynek jest niewielki.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej

Prezentacje firmowe

Polecane

Nowe produkty

Zobacz również